Firmy

Pomagamy firmom rozwijać się i osiągać sukcesy

Szkolenia i narzędzia, które pomagają firmom – niezależnie od ich wielkości ani budżetu – osiągnąć kolejne cele, na przykład zdobyć nowych klientów, wejść na nowe rynki, czy zyskać przewagę konkurencyjną.

Usługi, programy i narzędzia
dla firm

Internetowe Rewolucje dla firm

Zyskaj bezpłatne wsparcie dedykowanego doradcy, który pomoże Ci przeanalizować potrzeby i dotychczasowe działania w internecie. Stwórz swój indywidualny plan działania i zacznij go realizować już dziś

Więcej informacji
Wyszukiwarka Google

W wyszukiwarce Google firmy mogą prezentować się użytkownikom z całego świata, dzięki czemu ich witryny są widoczne i dostępne.

Więcej informacji
Google AdWords

Najważniejszy program reklamowy Google pozwala firmom docierać do klientów dokładnie w momencie, gdy szukają w Google oferowanych przez nie produktów i usług. Firma płaci tylko wtedy, gdy klient kliknie reklamę, by wejść na stronę, lub zadzwoni.

Więcej informacji
Google Analytics

Pomagamy firmom zwiększyć sprzedaż, przyciągnąć do witryny więcej użytkowników lub ulepszyć aplikację mobilną. Google Analytics dostarczy Twojej firmie odpowiedzi i informacji, które gwarantują wyniki biznesowe.

Więcej informacji
GSuite

Businesses can get email, cloud storage, collaboration tools and other business apps with GSuite.

Więcej informacji
Tłumacz Google

Firmy mogą korzystać z naszych narzędzi tłumaczeniowych do kierowania witryn i materiałów marketingowych na wiele różnych języków europejskich, przełamując bariery językowe w handlu.

Więcej informacji
Google Moja Firma

Google Moja Firma pozwala opublikować aktualne informacje o firmie w wyszukiwarce Google, Mapach Google i w  Google+, aby klienci mogli ją znaleźć na każdym urządzeniu, z którego korzystają. Klienci mogą sprawdzić trasę dojazdu, godziny pracy i zdjęcia, a także ocenić firmę i podzielić się tymi informacjami z innymi użytkownikami.

Więcej informacji
Akademia cyfrowa Google

Akademia udostępnia unikalne kursy i narzędzia pomagające agencjom i ich klientom doskonalić umiejętności, które zapewnią im przewagę w szybko zmieniającym się świecie cyfrowym i otworzą nowe możliwości pracy.

Więcej informacji
Google Partners

Partnerzy Google to internetowe firmy marketingowe cieszące się zaufaniem Google. Właściciele firm mogą współpracować z Partnerem, mając pewność, że marketingiem będzie zarządzać certyfikowany ekspert. Partnerzy uzyskują oznaczenie certyfikacyjne, dostęp do specjalnych wydarzeń i szkoleń, badań rynkowych, aktualizacji produktowych Google AdWords oraz wielu innych korzyści.

Więcej informacji
Pokaż wszystkie programy

Poznaj nasze inne inicjatywy

Z myślą o instytucjach kultury

Pomagamy instytucjom kultury prezentować sztukę w przestrzeni cyfrowej, by udostępnić ją większej liczbie odbiorców.

Więcej informacji