Instytucje kultury

Chronimy dobra kultury i dajemy do nich dostęp ludziom z całego świata

Zaawansowane narzędzia i wyjątkowe technologie, dzięki którym instytucje kultury mogą rozkwitnąć, tworząc i prezentując sztukę w przestrzeni cyfrowej, oraz zapewniając do niej łatwiejszy dostęp większej liczbie odbiorców.

Usługi, programy i narzędzia dla instytucji kultury

Platforma Google Cultural Institute

To centrum artystycznych projektów – Art Project, History oraz World Wonders. Współpracujące z nami organizacje partnerskie zarządzają własnymi stronami docelowymi, na których prezentują swoje kolekcje, panoramiczne wycieczki 360° i profesjonalne wystawy.

Więcej informacji
System zarządzania i publikacji

Korzystając z jednego systemu, partnerzy kontrolują swoje zasoby i dane cyfrowe, tworzą i publikują piękne wystawy online na platformie Cultural Institute, we własnej witrynie, aplikacji mobilnej, Chromecast, Cardboard i przeglądarce Chrome.

Więcej informacji
Technologia digitalizacji

Od Opery Paryskiej po Muzeum Pergamońskie partnerzy korzystają z naszych specjalnych technologii, przedstawiając swoje kolekcje i siedziby w całkowicie nowej odsłonie. Za pomocą specjalistycznych narzędzi Street View tworzą wirtualne wycieczki 360°, umożliwiając widzom przechodzenie od widoku wnętrza galerii do zdjęć dzieł sztuki o wysokiej rozdzielczości.

Więcej informacji
Programy pomocowe i edukacyjne

Nasze liczne działania i wydarzenia obejmują edukacyjny Art Talks – nadawany na żywo program z ekspertem w dziedzinie różnych tematów kulturalnych, który odpowiada na pytania widzów.

Więcej informacji
Laboratorium w Cultural Institute

W paryskim Laboratorium współpracują społeczności zainteresowane technologią i sztuką, dzieląc się pomysłami i odkrywając nowe metody doświadczania sztuki i kultury. Zapraszamy ekspertów, kreacje, kuratorów, artystów, projektantów i nauczycieli, aby pomogli nam budować nowe mosty między technologią a kulturą.

Więcej informacji
Pokaż wszystkie programy

Poznaj nasze inne inicjatywy