Przedsiębiorcy

Wspieramy przedsiębiorczość i innowacyjność

Elastyczne projekty i funkcjonalne produkty, które pomagają startupom rozwinąć się, dotrzeć do nowych klientów i odnieść sukces biznesowy.

Produkty, programy i narzędzia dla przedsiębiorców

Kampusy Google

Stworzone przez Google miejsca, w których przedsiębiorcy mogą się uczyć, nawiązywać kontakty i tworzyć firmy. Zapewniamy dostęp do mentorów i szkoleń, a także najlepszych w swojej klasie partnerów, którzy znajdują się na terenach kampusu.

Więcej informacji
Cloud Platform for Startups

Cloud Platform oferuje usługi w chmurze o wartości do 100 000 dolarów i całodobową pomoc dla początkujących firm, które spełniają określone kryteria. Google zarządza aplikacją, bazą danych i serwerami pamięci, odciążając założycieli i przedsiębiorców.

Więcej informacji
Google Ventures

Google Ventures pomaga przedsiębiorcom zrealizować swoją wizję i zmienić świat, zapewniając najlepszym firmom finansowanie wczesnej fazy działalności i rozwoju.

Więcej informacji
Google Code-In

Google Code-In to coroczny konkurs programowania organizowany przez Google Inc., który pozwala uczniom szkół średnich wykonywać zadania określone przez różne, współpracujące z nami organizacje zajmujące się oprogramowaniem typu open source.

Więcej informacji
Google Summer of Code

Google Summer of Code to globalny program, który oferuje studentom stypendia na pisanie kodu do projektów związanych z oprogramowaniem typu open source. Google ściśle współpracuje ze społecznością open source, aby zidentyfikować i finansować ciekawe projekty na kolejne lato.

Więcej informacji
Google Developer Groups

Google Developer Groups (GDG) to podstawowe społeczności grupujące deweloperów zainteresowanych technologią programowania Google, począwszy od Androida, przez Chrome, Dysk, platformy Google Cloud, po interfejsy API produktów.

Więcej informacji
Google Experts

Globalna sieć doświadczonych strategów ds. produktu, projektantów, programistów i specjalistów ds. marketingu aktywnie wspierających deweloperów, nowo założone i funkcjonujące już firmy, które zmieniają świat przez swoje internetowe i mobilne aplikacje.

Więcej informacji
Android

Ten system operacyjny działa na setkach milionów urządzeń przenośnych na całym świecie. Android jest konfigurowalny, łatwy w obsłudze oraz bezpłatny dla deweloperów i producentów urządzeń. Jego otwarty kod źródłowy pozwala każdemu deweloperowi stworzyć urządzenie dla swoich klientów.

Więcej informacji
AdMob

Globalna sieć reklamy mobilnej, która pomaga deweloperom aplikacji zarabiać i promować swoje aplikacje na telefony i tablety za pomocą reklam.

Więcej informacji
Sklep Play

To „sklep”, który pozwala przedsiębiorcom i deweloperom rozwijać i poszerzać działalność na skalę globalną. W ciągu ostatnich 12 miesięcy wygenerował 50 mld instalacji aplikacji. Dociera do miliarda aktywnych użytkowników dziennie.

Więcej informacji
Pokaż wszystkie programy

Google dla Przedsiębiorców – współpraca

Techhub – współpraca

Najlepsze w swojej klasie miejsca współpracy coworkingowej funkcjonujące przy udziale Google dla Przedsiębiorców, w tym Factory (Berlin), Dogpatch Labs (Dublin) i NUMA (Paryż).

Współpraca globalna

Google for Entrepreneurs global partnerships with top community organisations including Startup Grind, Blackbox Connect and Up Global including Startup Weekend and StartupNext.

Poznaj nasze inne inicjatywy

Z myślą o instytucjach kultury

Pomagamy instytucjom kultury prezentować sztukę w przestrzeni cyfrowej, by udostępnić ją większej liczbie odbiorców.

Więcej informacji